Krásné menu :-)
Mistr masérského umění se schopnostmi snoubícími se s darem od Otce Stvořitele. Je možné řešit vše i zázrak.
Vše pro zdraví, krásu, pohodu. Štěstí, hybnost, svobodu! Vladimír Kunert masér a masáže Nymburk
           
     

 
Ervínovy očistné tělové a ušní svíce
 

 
   
ilustrační obrázek

Tělové a ušní svíce představují velmi účinnou metodu přírodní medicíny. Používáme je k očištění organizmu, k odstranění zánětů, bolestí a otoků, ke zbavení se hlenu. Svíce ulevují od migrén a jiných tělu nepříjemných pocitů bolesti. Účinně působí na zmenšení myomů a také na jejich plné odstranění. Fungují na principu komínového efektu, tj. podtlaku skrze kůži, kdy podtlak naváže na sebe hnisavý odpad a jiné nečistoty a vytáhne je ven na stěnu svíce. Nenahradí lékaře.

Ervínovy očistné tělové svíce:
Už staří Keltové věděli, že pokud se na těle projeví nemoc, pak je správný tok energii téla narušen. Proto užívali kůru stromů - většinou březovou - a léčivé byliny k vytahováni zánětů z těla. Letitým praktikováním došli k poznáni, že ponořením svíci do včelího vosku trvá hořeni déle.

Tělové svíce představují velmi účinnou metodu přírodní léčby. Jsou vyráběny ručně z proužku čisté bavlny, včelího vosku a kurkumy. P:ávé včelí vosk má schopnost zmírnit zánět, jeho složeni prodližuje čas hořeni a zvyšuje účinnost svíce. Také kurkuma má protizánětlivé účinky.

Tělové svíce používáme nejen k očištění organismu, ale také ke zmírněni zánětů a otoků, jejich použitím uvolníme místa sužované bolestí, zbavíme tělo hlenů, odstraníme migrény. Svice vytahuje materii do okolí 5 cm do stran i hloubky postiženého místa. Výborně se hodí pro zmírněni vnitřních otoků a cyst. V oblasti břicha situujeme svici do pupíku. Doporučuje se aplikovat na bolestivé místo. Vždy používáme podložku. Jako podpůrný prostředek léčby mohou být použity silice léčivých rostlin v podobě oleje, kterým potřeme svíci po celé délce (např. levandule, rozmarýn, tea tree atd.) Svíce také odstraňují negativní emoce z téla. Vhodné pro zvířata (kočky a psy)..

Diagnostika obsahu svice.
Jemný prášek ze svíce vykazuje obsah škodlivin - bakterie, otoky apod. Pokud najdeme v prášku hrudky - podle zbarvení lze určit jejich původ, problém nemoci, který se v organismu vyskytuje. Žluté až zelené hrudky - hnis, růžové a červené - krevní sraženiny a tromby, šedé a černé představuji kameny a písek. Po několika aplikacích jsou hrudky menši. Pomocí RTG či ultrazvukového vyšetření bylo zjištěno dokonalé odstranění cyst, kamenu apod.

Ervínovy očistné ušní svíce:
Ušni svíce aplikujeme v případě bolesti hlavy, migrén a ekzému vnitřního zvukovodu, výborně se hodí, když nás trápí zuby, pociťujeme stres, jsme nachlazení a máme ucpané dutiny. Ušni svíce pročišťují lymfatický systém od hrudního koše nahoru, užíváme je také při nespavosti, očních obtížích či hučeni nebo šuměni v uších. Podle akupunkturistů teplo ze svíčky prohřívá i mikrosystém ušniho boltce, tím působí na reflexní zóny, které touto stimulaci příznivé ovlivňuje
průběh nemoci z nachlazeni, upravuje čisticí schopnost lymfatické drenáže ucha.

 
       
   
Doba trvání:
 
    individuálně  
         
   
Zpět
 
         
Zápatí
Úvod Nabízím Ceník Kontakt