Krásné menu :-)
Mistr masérského umění se schopnostmi snoubícími se s darem od Otce Stvořitele. Je možné řešit vše i zázrak.
Vše pro zdraví, krásu, pohodu. Štěstí, hybnost, svobodu! Vladimír Kunert masér a masáže Nymburk
           
     

 
Biolampa - léčba polarizovaným světlem

 
   
ilustrační obrázek

 
   

Léčení světlem je známa již z dob starého Řecka a Říma.
Základy novodobé léčby světlem položil nositel Nobelovy ceny za medicínu Niels Ryberg Finsen.


Světlo je viditelná část elektromagnetického vlnění. Polarizační léčebná lampa vysílá část spektra podobně jako Slunce, a tak využívá přirozené procesy v lidském těle k léčbě. Pro své zdraví potřebují všichni živí tvorové široký rozsah frekvencí, které obsahuje sluneční světlo a polarizační léčebná lampa.

Světlo polarizační léčebné lampy neobsahuje žádné nežádoucí paprsky. Nepředstavuje žádné nebezpečí pro lidské oko nebo kůži. Neobsahuje UV, RTG, RAD, kosmické, gama záření ani mikrovlnné záření.
Nemá žádné vedlejší účinky, neohrožuje zdraví lidského organizmu. Používat ho mohou lidé bez rozdílu věku.

Polariazční lampu můžeme použít na revitalizaci energetických center, doplnění energie. Při únavě, neurologických problémech, při léčení kožních defektů a i vnitřních, či povrchových zranění, přímé odstraňování bolestí, revmatických bolestí, ran, bércových vředů, proleženin, popálenin a kožních problémech. Účinně můžeme předcházet tvorbě jizev. Léčebná polarizační lampa účinně bolest uvolňuje, pomáhá při natáhnutí nebo přetažení svalů, při vyvrtnutých kloubech a zlomeninách kostí. Vysoký léčebný elekt dosahujeme při problémech kůže, jako je akné, ekzémy, alergie, herpesy, atopické ekzémy, alergické dermatózy, psoriázy, a další ...
 
       
   
Doporučená doba trvání masáže:
 
    individuální  
         
   
Zpět
 
         
Zápatí
Úvod Nabízím Ceník Kontakt